Dnia 26.06.2020r. oficjalnie zakończyliśmy rok szkolny 2019/2020. Był to niełatwy rok szkolny ze względu na pandemię koronawirusa COVID- 19.

        W naszej szkole uczniowie według ustalonego porządku odbierali świadectwa i nagrody. Dla klasy VIII było to wyjątkowe zakończenie. Żegnani przez młodsze koleżanki z klasy VII, w obecności kilkunastu nauczycieli odbierali świadectwa, nagrody, dyplomy absolwentów oraz liczne podziękowania  za pracę na rzecz organizacji działających w naszej szkole.

       Absolwenci również przygotowali scenariusz pożegnania dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz pracowników szkoły. Kiedy włączyli przygotowaną prezentację, niejednemu uczniowi i nauczycielowi zakręciła się w oku łza na wspomnienie przeżytych lat, które tak szybko minęły. Trzeba jednak pamiętać, że koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego. Jak śpiewał Marek Grechuta: ”Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy”. Tak więc: żegnaj szkoło!

Wszystkim życzymy słonecznych, beztroskich oraz bezpiecznych wakacji.

Galeria zdjęć