Przejdź do treści
szkola
konopnicka
dzieci
Przejdź do stopki

Pożegnanie Pani Dyrektor i Nauczycielek odchodzących na emeryturę

Treść

        Dnia 20 czerwca 2024 roku w naszej Szkole Podstawowej odbyła się uroczystość pożegnania Pani Dyrektor oraz Nauczycielek, które zdecydowały się przejść na zasłużoną emeryturę. Był to pełen wzruszeń dzień, który na długo pozostanie w pamięci całej społeczności szkolnej.

       Uroczystość rozpoczęła się od przemówienia uczniów, którzy podziękowali Pani Dyrektor, Pani Irenie Paleczny i Pani Małgorzacie Jarguz za ich wieloletnią pracę, zaangażowanie i oddanie. Słowa wdzięczności płynęły zarówno od uczniów, jak i od rodziców oraz współpracowników.

         Następnie uczniowie zaprezentowali część artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem Pani Joanny Jachymczyk. Spotkanie uświetnił występ szkolnej grupy tanecznej. Po części artystycznej nadszedł czas na wręczenie pamiątkowych upominków.

        Pożegnanie Pani Dyrektor i nauczycielek odchodzących na emeryturę było niezwykle wzruszającym wydarzeniem. Cała społeczność szkolna z ogromnym szacunkiem i wdzięcznością żegnała osoby, które przez lata tworzyły wyjątkową atmosferę naszej szkoły. Życzymy Pani Dyrektor, Pani Małgosi i Pani Irenie wielu radosnych chwil na emeryturze i dziękujemy za wszystkie wspólne lata.

127593