Przejdź do treści
szkola
konopnicka
dzieci
Przejdź do stopki

Aktualności przedszkola

Treść

Wycieczka do kina 0a

Wycieczka do kina 0a

Dnia 07.06.2022 dzieci z oddziału 0A wybrały się na wycieczkę do kina Cinema-City w Krakowie. Przedszkolaki obejrzały film animowany pt."Pan Wilk i spółka".

Dzień Sportu

Dzień Sportu

1 czerwca w naszej szkole to nie tylko Dzień Dziecka, ale także Dzień Sportu. W tym dniu dzieci rywalizowały w wielu konkurencjach sportowych. Nie zabrakło również innych atrakcji.

Wycieczka do Parku Rozrywki

Wycieczka do Parku Rozrywki "Fantazja"

W środę 25.05, dzieci z grupy „0B” poczuły wakacyjny klimat podczas wycieczki do Parku Rozrywki „Fantazja” Czekały tam na nich przeróżne atrakcje m.in., zamki dmuchane, trampoliny, ścianki wspinaczkowe, hulajnogi, tor gokartowy; zajęcia kreatywne, czyli to, co dzieci lubią najbardziej.

Wycieczka oddziału 0a do Muzeum Żup Krakowskich

Wycieczka oddziału 0a do Muzeum Żup Krakowskich

Dnia 29. 03. 2022r dzieci z oddziału przedszkolnego 0a wybrały się na wycieczkę do Muzeum Żup Krakowskich w Wieliczce. Na miejscu przedszkolaki wybrały się na interaktywny spacer z księżną Kingą, która przybliżyła im legendy wielickich podziemi.

Wigilia w oddziale 0b

Wigilia w oddziale 0b

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały jeszcze dłużej.

Kolędowanie 2021

Kolędowanie 2021

W piątek 17 grudnia 2021 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych złożyły Burmistrzowi Miasta Kalwaria Zebrzydowska Panu Augustynowi Ormantemu świąteczne życzenia oraz zaśpiewały kolędy. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu tego wystąpienia.

32744