Przejdź do treści
szkola
konopnicka
dzieci
Przejdź do stopki

Aktualności przedszkola

Treść

Wizyta w remizie

Wizyta w remizie

4 maja obchodzony jest Dzień Strażaka, dlatego wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych miały okazję spotkać się z dzielnymi strażakami Ochotniczej Straży Pożarnej w Zebrzydowicach .

Rewia na lodzie

Rewia na lodzie

Dnia 12.04.2023r. dzieci z grupy 0a i 0b miały okazję zobaczyć niezwykłe przedstawienie artystyczne, które odbyło się na lodowisku w Oświęcimiu. Rewia „Przygody Sindbada żeglarza” to swobodna adaptacja utworu Leśmiana.

Wigilia 2022 w oddziale 0c

Wigilia 2022 w oddziale 0c

W czwartek 22.12.2022 w szkole i przedszkolu odbyły się klasowe Spotkania Wigilijne i wspólne kolędowanie. Dzieci z grupy 0c wraz ze wszystkimi uczniami naszej szkoły uczestniczyły w spotkaniu kolędowym na sali gimnastycznej.

Wizyta Św. Mikołaja w oddziale 0c

Wizyta Św. Mikołaja w oddziale 0c

Wizyta św. Mikołaja w najmłodszej grupie przedszkolnej przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Dzieci wyrecytowały Szanownemu Gościowi wiersz, którego uczyły się specjalnie na tę okazję. Miły gość obdarował milusińskich prezentami.

"Barbórka" 2022

4 grudzień to tradycyjnie Dzień Górnika. W tym dniu dzieci oglądały film o pracy górnika pod ziemią, słuchały opowiadania nauczyciela o św. Barbarze, patronce górników i hutników.

Andrzejki w oddziale przedszkolnym 0c

Andrzejki w oddziale przedszkolnym 0c

W oddziale 0c odbyła się tradycyjnie zabawa Andrzejkowa. Dzieci tańczyły w rytm muzyki, bawiły się chustą animacyjną. Dodatkową atrakcją było malowanie twarzy i rozbijanie piniaty ze słodyczami oraz loteria fantowa. Radości nie było końca.

90750