Przejdź do treści
szkola
konopnicka
dzieci
Przejdź do stopki

Aktualności przedszkola

Treść

Wigilia w oddziale 0b

Wigilia w oddziale 0b

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze, najcieplejsze, rodzinne, pełne radości chwile. Każdy z nas pewnie chciałby, aby trwały jeszcze dłużej.

Kolędowanie 2021

Kolędowanie 2021

W piątek 17 grudnia 2021 roku dzieci z oddziałów przedszkolnych złożyły Burmistrzowi Miasta Kalwaria Zebrzydowska Panu Augustynowi Ormantemu świąteczne życzenia oraz zaśpiewały kolędy. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu tego wystąpienia.

Mikołajki 2021

Mikołajki 2021

Dnia 6 grudnia do przedszkola zawitał niecodzienny gość – św. Mikołaj. Dzieci od dłuższego czasu przygotowywały piosenki i wiersze na powitanie długo oczekiwanego gościa.

Jesienne zajęcia 2021

Jesienne zajęcia 2021

Przedszkolaki z 0c przygotowały jeżyki z masy solnej. Bardzo ich zaciekawiła ciastolina z mąki, wody i soli. Ozdobiły także dorodne muchomory plastelinowymi kropkami.

Andrzejki 2021

Andrzejki 2021

W listopadzie tradycyjnie zorganizowano w przedszkolu zabawę Andrzejkową. Maluszki bawiły się wybornie. Urokliwości całej imprezie dodawały bajecznie kolorowe stroje. Atrakcją były zgadywanki – odkrywanki i zabawa fantowa.

Dzień pluszowego misia

Dzień pluszowego misia

Przedszkolaki czynnie uczestniczyły w szkolnych obchodach Dnia Pluszowego Misia. Dzieciaki chętnie chwaliły się swoimi ulubionymi pluszakami. Brały udział w przygotowanych konkurencjach. Wszyscy wspaniale się bawili.

13264