Przejdź do treści
szkola
konopnicka
dzieci
Przejdź do stopki

Dożynki 2022

Treść

            Na tegoroczne Integracyjne Dożynki, które odbyły się w dniu 26 sierpnia w Konwencie Bonifratrów w Zebrzydowicach przybyli goście z 4 województw: małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego i świętokrzyskiego. Wśród licznych uczestników wydarzenia były osoby z niepełnosprawnościami z wielu placówek, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji oraz Małopolskiego Oddziału PFRON.

             Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Zebrzydowicach. Organizatorzy zapewnili wszystkim gościom wiele atrakcji: zabawę taneczną, osadę tatarską, wicie wianków, warsztaty edukacyjne, rękodzieło, produkty lokalne oraz bonifraterskie. 

Gośćmi opiekowali się Wolontariusze między innymi z naszej szkoły. Dbali, by wszyscy byli najedzeni i dobrze się bawili. Pracowali jak mróweczki pomimo upalnego dnia. Byli zdyscyplinowani, pomocni, uśmiechnięci oraz życzliwi.

               Dziękujemy – Kornelii, Mai, Madzi, Martynie O., Martynie M., Agnieszce, Wiktorii, Łucji, Aleksandrze, Jakubowi, Patrykowi oraz absolwentkom - Amelii i Dagmarze. ♥️

Do zobaczenia za rok.

 

90750