Przejdź do treści
szkola
konopnicka
dzieci
Przejdź do stopki

Noc filmowa w szkole

Treść

        Wspólne oglądanie filmów sposobem na integrację uczniów? Tak – ale nie w kinie, tylko w szkole i najlepiej nocą. Klasa 8 postanowiła spędzić wieczór oraz noc z czwartku 10 XI na piątek 11 XI 2022 r. właśnie w szkole. Uczniów zachęciła do tego perspektywa wspólnego spędzenia czasu z kolegami i koleżankami z klasy oraz z wychowawczynią  Panią Teresą Kamińską i opiekunkami Samorządu Uczniowskiego Panią Klaudią Bucką
oraz Eweliną Piątek.

        Wspólny wieczór rozpoczął się od posiłku zamówionego z pizzerii. Następnie wszyscy przenieśli się do sali gimnastycznej, gdzie grano w piłkę nożną, koszykówkę oraz siatkówkę. Po wspólnych grach zespołowych uczestnikom nocy przyszła ochota na gry i zabawy integracyjne na korytarzu oraz sali gimnastycznej. Uczestnicy „biwaku” aż do świtu oglądali film po filmie.

       Dzieci były zachwycone spędzeniem czasu w szkole „po godzinach”. Każdy mógł znaleźć jakąś atrakcję dla siebie. 8-klasiści zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili w piątkowy poranek do domów, gdzie na pewno odsypiali nieprzespaną noc.

62976