Przejdź do treści
szkola
konopnicka
dzieci
Przejdź do stopki

"Dożynki 2023"

Treść

      Na tegoroczne Integracyjne Dożynki, które odbyły się w dniu 7 września w Konwencie Bonifratrów w Zebrzydowicach przybyli liczni goście. Wśród uczestników wydarzenia były osoby z niepełnosprawnościami z wielu placówek, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji oraz Małopolskiego Oddziału PFRON.

      Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym w Zebrzydowicach. Organizatorzy zapewnili wszystkim gościom wiele atrakcji: zabawę taneczną, występy, zbójnicką wioskę, wicie wianków, wycinankę ludową, majsterkowanie w drewnie, rękodzieło, produkty lokalne oraz bonifraterskie, loterię fantową i wyprzedaż garażową.

       Gośćmi opiekowali się Wolontariusze, między innymi z naszej szkoły. Dbali by wszyscy byli najedzeni i dobrze się bawili. Pracowali jak mróweczki pomimo upalnego dnia. Byli zdyscyplinowani, pomocni, uśmiechnięci oraz życzliwi.

        Dziękujemy - Madzi, Emilii, Julii, Agnieszce, Wiktorii W., Alicji, Wiktorii G., Wiktorii G., Zuzannie, Martynie, Kornelii, Kai, Amelce oraz absolwentce- Amelii ♥️

Do zobaczenia za rok.

90754