Przejdź do treści
szkola
konopnicka
dzieci
Przejdź do stopki

Aktualności

Treść

Półkolonia letnia 2021/2022

Półkolonia letnia 2021/2022

Po raz kolejny w naszej szkole zorganizowano półkolonie letnią. Uczestniczyło w niej 30 dzieci z klas I -VII pod opieką pani Moniki Pawlicy, Małgorzaty Wolskiej i Eweliny Piątek. Uczestnicy półkolonii brali udział w szczegółowo przygotowanym programie, który składał się z wielu atrakcyjnych propozycji wypoczynku.

Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa

13 czerwca klasa pierwsza i druga była na wycieczce w Parku Edukacji Globalnej "Wioski Świata" w Krakowie. Uczniowie poznali zwyczaje ludów Afryki, Azji, Ameryki Południowej i ludów Północy.

Festyn szkolny

Festyn szkolny

W dniu 5 czerwca 2022 r. odbył się festyn zorganizowany przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Zebrzydowicach. Piękna słoneczna pogoda sprawiła, że na imprezę przybyli prawie wszyscy uczniowie, a razem z nimi rodzice.

DBAM O SWOJE ZDROWIE - JEM ZDROWO I KOLOROWO

DBAM O SWOJE ZDROWIE - JEM ZDROWO I KOLOROWO

W dniu 08.06. uczniowie klasy III realizowali temat „Zdrowo się odżywiam”. Dzieci miały za zadanie zrobienie zdrowych i kolorowych kanapek. Przyniosły do szkoły potrzebne produkty i wspólnie przygotowywały pyszne, pełne witamin kanapki.

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

W dniach 13-15 czerwca 2022 r. uczniowie z klasy VI, VII i VIII uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W stolicy zwiedzili pałac w Wilanowie, Łazienki Królewskie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Zamek Królewski, Centrum Nauki Kopernik.

Dzień Sportu w naszej szkole

Dzień Sportu w naszej szkole

1 czerwca w naszej szkole to nie tylko Dzień Dziecka, ale także Dzień Sportu. W tym dniu rywalizowaliśmy w sześciu konkurencjach: rzucie do kosza, skakance, hula-hop, rzutkach, kapkowaniu oraz biegu na 60 metrów.

Podsumowanie akcji

Podsumowanie akcji "Zakrętki dla Julii"

Już po raz kolejny w naszej szkole odbywała się zbiórka plastikowych nakrętek pod hasłem “Nakrętka dla Julii”. W tym roku zbiórka odbywała się przez cały rok. Koordynatorem akcji było Szkolne Koło Wolontariatu.

35676